KONST / Litografier / Färglitografi 14424301
nr 1442 4301
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Signerad, numrerad 250/250, daterad -47. Färglitografi, bildmått: 38x60, yttermått inklusive ram: 52x72 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 17 januari 2022
kl 18:21:37
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe